Πρωτέας Βούλας:κλήρωση πρωταθλημάτων-κυπέλλων 2014-2015

Πρωτέας Βούλας:κλήρωση πρωταθλημάτων-κυπέλλων 2014-2015

Λίγο μετα τις 13.00 έγινε η κλήρωση πρωταθλημάτων-κυπέλλων 2014-2015 στο Divani Caravel Hotel. Στις 5 Οκτώβρη ξεκινά το πρωτάθλημα και στις 28 Σεπτέμβρη το κύπελλο. Η Πρεμιέρα θα γίνει με τον Πρωτέα Βούλας και την ομάδα της Τερψιθέας εντός έδρας στις 5/10 .

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα (25/8) η κλήρωση του πρωταθλήματος Α1 μπάσκετ των Γυναικών, καθώς και του Κυπέλλου Ελλάδος για την αγωνιστική σεζόν 2014-2015, με την ομάδα του συλλόγου μας να αντιμετωπίζει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος εντός έδρας την Τερψιθέα (5/10) και στο Κύπελλο Ελλάδος που προηγείται επίσης στην Βούλα τον ΠΑΟΚ (28/9) για την Β' Φάση.

Με ΠΑΟΚ όπως και πέρυσι το Κύπελλο

Άνοιξε πλέον και επίσημα η αγωνιστική σεζόν 2014-2015 με την κλήρωση του πρωταθλήματος και του κυπέλλου Ελλάδος με τις Γυναίκες του Πρωτέα να ανοίγουν αυλαία στην καινούρια σεζόν με την Β' Φάση του κυπέλλου Ελλάδος την Κυριακή (28/9), με αντίπαλο όπως και πέρυσι τον ΠΑΟΚ.

Εφόσον η ομάδα μας προκριθεί θα κληθεί ένα βήμα πριν το F4 να αντιμετωπίσει στα προημιτελικά (21/12) το νικητή του ζευγαριού Παναθλητικός - (Ναύαρχος Βότσης-Απόλλων Καλαμαριάς/Ξάνθη-Ολύμπια Λάρισας). Αν η ομάδα που θα περάσει είναι ο Παναθλητικός η προημιτελική αναμέτρηση θα γίνει στη Βούλα, ενώ αν είναι μια εκ των τεσσάρων της Α2 τότε ο αγώνας μας θα δοθεί εκτός έδρας.

Το F4 θα πραγματοποιηθεί μεταξύ 28-29/3.

Πρεμιέρα με Τερψιθέα στη Βούλα

Την Τερψιθέα Γλυφάδας θα αντιμετωπίσει η ομάδα του συλλόγου μας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στο Κλειστό της Βούλας την Κυριακή (5/10). Την 2η αγωνιστική ο Πρωτέας θα ταξιδέψει στην Θεσσαλονίκη για τον πρώτο του εκτός έδρας αγώνα εφέτος με αντίπαλο τον Παναθλητικό (12/10). Την 3η αγωνιστική η ομάδα μας υποδέχεται τον ΠΑΟΚ (19/10), ενώ την 4η αγωνιστική έρχεται η σειρά των ντέρμπι με αντίπαλο εκτός έδρας την πρωταθλήτρια ομάδα του Ελληνικού (26/10). Την 5η αγωνιστική ο σύλλογος μας θα φιλοξενήσει τον Παναθηναϊκό (2/11) και την 6η αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εκτός τον Αθηναϊκό (9/11). Την 7η αγωνιστική οι γυναίκες του Πρωτέα αντιμετωπίζουν εντός έδρας τον Ιπποκράτη Κώων (16/11), ενώ την 8η αγωνιστική ταξιδεύουν για τον Βόλο όπου θα αγωνιστούν απέναντι στον τοπικό Ολυμπιακό (23/11). Την τελευταία αγωνιστική ο σύλλογος μας θα υποδεχθεί την Αναγέννηση Ν.Ρ (30/11) ματς με το οποίο θα ολοκληρωθεί ο πρώτος γύρος.

Η κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος ολοκληρώνεται στις 21/02, ενώ ο πρωταθλητής θα έχει αναδειχθεί μέχρι 3/5. 

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος

1η Αγωνιστική - 05/10/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική - 12/10/14
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

3η Αγωνιστική - 19/10/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική - 26/10/14
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική - 02/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ

6η Αγωνιστική - 09/11/14
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΣ ΠΑΟΚ

7η Αγωνιστική - 16/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική - 23/11/14
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ

9η Αγωνιστική - 30/11/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

10η Αγωνιστική - 07/12/14
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

11η Αγωνιστική - 14/12/14
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

12η Αγωνιστική - 11/01/15
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

13η Αγωνιστική - 18/01/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΟΚ

14η Αγωνιστική - 25/01/15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική - 01/02/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ

16η Αγωνιστική - 08/02/15
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΟΚ

17η Αγωνιστική - 15/02/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική - 21/02/15
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝ
 
Πρόγραμμα Κυπέλλου
 

Α' Φάση / 1η Αγωνιστική - Κυριακή 14/09/2014
1ος Όμιλος

---------------------------------
01. AO Άρης Πετρούπολης - AO Καλαμάτα 1980
02. ΚΑΟ Μελισσίων- ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου
03. Πανιώνιος ΓΣ- ΓΣ Ίκαρος Καλλιθέας
04. ΦΕΑ ΝΦ NX- AO Σπόρτιγκ
05. AO ΝΑ Ηρόδοτος- AO Π. Φαλήρου
06.AO Δάφνη Αγ.Δημ - ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημ.

 
2ος Όμιλος

---------------------------------
07. ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΣ Γιάννινα
08. AO Σερρών- ΓΣ Ηρακλής
09. ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΜΓΣ Απόλλων Καλαμ.
10. ΑΣ Νίκη Λευκάδας - ΑΕ Πυλαίας
11. ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης - Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
12. ΑΣ Άρης Θεσ/νίκης - ΑΣ Τιτάνες Δράμας

 

Α' Φάση / 2η Αγωνιστική - Κυριακή 21/09/2014
1ος Όμιλος
13. Νικ. 5 - Νικ. 1
14. Νικ. 4 - Νικ. 6
15. Νικ. 3 - Νικ. 2
16. Νικ. 10 - Νικ. 12
17. Νικ. 8 - Νικ. 7
18. Νικ. 9 - Νικ. 11
 



Β'Φάση / Κυριακή 28/09/2014

---------------------------------
19. ΑΜΣ Αναγέννηση Ν.Ρυσίου - Αθηναϊκός ΑΣ
20. Νικητής Α13 - ΑΣ Κώων Ιπποκράτης
21. AO Τερψιθέας Γλυφάδας - ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937
22. Νικητής Α15 - Νικητής Α16
23. ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας - ΑΣ ΠΑΟΚ
24. Νικητής Α17 - ΑΕ Σούρμενων Ελληνικού
25. Νικητής Α14 - Παναθηναϊκός AO
26. Νικητής Α18 - Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

 

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 21/12/2014
27. Νικ. 19 - Νικ. 20
28. Νικ. 20 - Νικ. 22
29. Νικ. 23 - Νικ. 26
30. Νικ. 25 - Νικ. 21
 

Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Σάββατο 28/03/2015
31. ... - ...
32. ... - ...
 

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 29/03/2015
33. Ηττημένος Α31 - Ηττημένος Α31
 

Τελικός/ Κυριακή 29/03/2015
34. Νικητής Α31 - Νικητής Α32

10615609 689975991056688 6167219218403212209 n

επιστροφή στην κορυφή

Social & Info

Τμήμα σύνταξηςnotosnet@gmail.com

Διαφημιστικο τμημαinfo@acp.gr

Επικοινωνία: 698 086 3098 

 

Δείτε τη σελίδα μας στο Facebook: 

www.facebook.com/notosnet.gr

Ακολουθήστε μας στο Twitter: 

www.twitter.com/notosnet

Ακολουθήστε μας στο Instagram:

www.instagram.com/notosnet.gr

Δείτε τη σελίδα μας στο YouTube: 

www.youtube.com/NotosNet

Διάφορα

Πληροφορίες